پنجره دوجداره را ارزان نخرید

رقابت اصلی ترین عامل کاهش قیمت در کالاهای موجود در بازار است. از آنجا که کالاهای با کیفیت جای خود را در بازار به صورت برند تحکیم می کنند، عده ایی تحت عنوان تولید کننده پنجره دو جداره UPVC و پنجره آلومینیومی ترمال بریک ، به فکر شبیه سازی و ارزان سازی این دسته از اقلام برای فروش و یا سود بیشتر می افتند که در اصطلاح آن را کالای اقتصادی می نامند.
پنجره دوجداره یو پی وی سی را ارزان نخریم چون هر ارزانی دلیلی دارد. توصیه می شود محصولات و کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب و واقعی بخریم.
طبیعتا هدف افرادی که ارزان فروشی می کنند کار کردن با سود کمتر نیست بلکه برعکس تلاش می کنند سود بیشتری نسبت به برند اصلی بدست آورند. بدیهی است که این هدف جز با کم کردن استانداردها و پایین آوردن کیفیت تولید و کاستن از مواد اولیه تولید، محقق نخواهد شد.
یقینا تولید کنندگان پروفیل های UPVC و یراق آلات نیز از این مهم مستثنا نیستند و کالای نامرغوب خود را با تبلیغات زیاد و فراگیر و با قیمت های ارزان و پایین تر از نرخ واقعی آن وارد بازار می کنند که همین کار باعث تردید خریداران، چه آنهایی که قصد تعویض در و پنجره قدیمی را دارند و همچنین پیمانکاران و سازندگان ساختمان، در انتخاب پنجره دوجداره شده و خرید آنها را با مشکل روبرو می کند.