شباک صنعت آریا ( شباک پنجره )

گروه صنعتی شباک صنعت (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۷ با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات روز اروپا، با هدف طراحی خلاقانه و معماری ماندگار، در زمینه تولید در و پنجره های دو جداره و نماهای خاص برابر با استانداردهای موجود تاسیس گردید و در حال فعالیت می باشد.

هم اکنون بیش از ده سال است که  این مجموعه توانسته با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات  و خدمات سهم قابل توجهی از بازار صنعت ساختمان را به خود اختصاص دهد.

افتخار ما  اجرای بیش از سیصد هزار مترمربع پروژه مسکونی، اداری و تجاری و کسب رضایتمندی و وفاداری مشتریان این مجموعه طی سال های گذشته می باشد.

شباک صنعت

اهداف

1-  برقرار کردن نگرش سيستمي در کلیه جنبه های عملكردي شركت بعنوان بنای برقراری مديريت عالی.
2- ایجاد ارزش های مطلوب برای مشتریان با درک صحیح خواسته ­ها و انتظارات ذینفعان و کسب رضایت آنها از طریق دستیابی به نتایج مطلوب دوطرفه.
3-  هدفمند کردن تمامی فعاليتهاي شركت در چارچوب اهداف و برنامه هاي استراتژيك ، بلند مدت ، ميان مدت و كوتاه مدت همراه با تدوين و بكار گيري شاخص هاي موثر ، بودجه ريزي ، كنترل ، ارزيابي عملكرد و پايش اين اهداف .
4-  افزایش سطح توانمندي هاي شركت به واسطه فراهم کردن زمينه هاي بهبود مداوم، شامل بكارگيري فنآوري ها و اطلاعات روز صنعت ساختمان، در جنبه های تحقيق و توسعه، طراحی، تهیه، تولید و اجرای پروژه های ساختمانی در راستاي مطلوب ترین عملكرد با نقص صفر.
5- انجام فعا لیت های اختصاصی جهت مشاوره ، طراحی و تولید انواع درب و پنجره های دوجداره و عایق های پلیمری ساختمان در راستای اجرای طرح همگانی بهینه سازی مصرف انرژی، تا بتواند بیش از پیش بهینه سازی مصرف انرژی و عایق بندی ساختمان ها را به عنوان یک خدمت عام المنفعه اجرا نمایدکه با اهتمام و یاری همه جانبه مسئولین محترم و مساعدت مردم عزیزمان میتواند اثر بخشی بالقوه ایی را به همراه داشته باشد .

ماموریت

مجموعه شرکت های شباک صنعت، گروهی فعال و توانمند در زمینه کالاهای خاص ساختمانی ، خصوصا در و پنجره های دوجداره و نماهای خاص می باشد . این شرکت با داشتن مدیران و  نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه های مورد فعالیت و با داشتن امکانات پیشرفته و نیز مشاورین با تجربه جهت مشاوره به اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره گیری از فناوری و دانش روز ، گامی بلند در راستای توسعه و بهبود کیفیت در بحث زیباسازی و عایق بندی ساختمان ها برداشته است.

چشم انداز

بنای اندیشه ما بر دستیابی به سازمانی پویا، پیشرو و موثر در صنعت ساختمان و حوزه های زیباسازی نما ، عایق بندی ساختمان ها و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان می باشد.

بعنوان مقام ارشد سياستگذار و اجرايي شركت ، مراتب تعهدات خود را به اهداف والاي بیان شده اعلام کرده و  زمينه مشاركت تمامي پرسنل شركت را دراين راستا فراهم می نمایم.

شباک صنعت